Whatsapp
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 216 305 95 77+90 216 305 19 69info@oktrade.com.tr
ANASAYFA KURUMSAL DİSTRİBÜTÖRLÜKLER ÜRÜNLER GÜNCEL İLETİŞİM
- ÜYELİK -
GİRİŞ YAP KAYIT OL EN

- GÜNCEL -

09 ARALIK 2022

SUDA KOLAYCA DAĞILABİLEN NANO EMÜLSİYON SQUALANE!

Merhaba,

Bu hafta sizlere Sunjin ürünü olan Aqua Phytosqualane ‘ı tanıtmak istedik.

AQUA Oil serisi özel yüksek hızlı homojenizatörler olmadan, basit karıştırma ile nemlendirici özelliğindeki doğal yağların su fazına dahil edilmesini sağlayan nano emülsiyonlardır.

Doğal squalane, kozmetik formülasyonlarda mükemmel bir nemlendiricidir, bunun yanı sıra cilt için birçok faydası vardır. Squalane cilde lipid bariyerini geri kazandırır, cildi ve saçı dehidrasyondan korur.

Squalane yağı, anti-enflamatuar özellikleri sebebiyle, egzama veya akne gibi cilt iltihapları üzerinde de büyük etkilere sahiptir.
Ayrıca, yüksek oranda nemlendirme özelliği ve dış etkenlere karşı koruyucu etkisi sayesinde yaşlanma karşıtı cilt bakımında büyük bir buluştur. Göz bakımı, yüz bakımı veya serum formüllerinde önemli bir bileşen olarak cilt bakımı rutinlerine kolayca dahil edilebilir.

AQUA PHYTOSQUALANE; PEG, PPG ve GDO içermeyen bir nano emülsiyondur. Bu ürün su fazında basit bir karıştırma ile kolayca dağılabilir ve ekstra yumuşak dokulu formüller sağlar. O/W & W/O emülsiyonundan sonra ekleme işlemi ile kullanılabilir.

Özellikleri Ve Kullanım Alanları :

• Nemlendirici etkilidir.

• GDO içermez, PEG içermez, PPG içermez, koruyucu içermez.

• Saç bakımında ve cilt bakımında yaygın olarak kullanılır.

• Suda çözünebilir, su bazlı kremlerde kullanılır

 

Pdf Dosyasını indirmek İçin Tıklayınız...

- DİĞER GÜNCEL -

- DİĞER GÜNCEL -