Whatsapp
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 216 305 95 77+90 216 305 19 69info@oktrade.com.tr
ANASAYFA KURUMSAL DİSTRİBÜTÖRLÜKLER ÜRÜNLER GÜNCEL İLETİŞİM
- ÜYELİK -
GİRİŞ YAP KAYIT OL EN

- GÜNCEL -

25 EKİM 2022

AKNE ÖNLEYİCİ ÖZELLİĞİNİ KANITLAYAN YEPYENİ TESTLERİYLE JOJOBA OIL!

Bugün sizlere JD Jojoba Yağının bilmediğiniz bazı özelliklerinden bahsedeceğiz.

JD Jojoba Yağının sebum salgısını azaltabildiğini ve akne karşıtı olduğunu biliyor muydunuz?

Çalışmalar, JD Jojoba Yağının düzenli kullanımının sebum üretimini azaltmaya yardımcı olduğunu ve özellikle akneye meyilli ve yağlı cilt tipleri için ciltte gözle görülür bir iyileşme sağladığını göstermiştir.

Aynı zamanda, bu yağın anti-inflamatuar özellikleri tahriş olmuş cildi yatıştırır ve daha pürüzsüz, daha sağlıklı bir cilt sağlar.

Günümüzde bitkisel ve taşıyıcı yağların günlük cilt bakım rutinini sürdürmek için saf formlarında kullanılması giderek daha fazla yaygınlaşmıştır. Fakat, ciltte saf yağların kullanılmasının endişelerinden biri gözenekleri tıkayabileceği veya büyütebileceğidir.

Jojoba Yağı, insan sebumunu %25 oranında taklit ettiğinden Jojoba Desert, yüze Jojoba yağı sürmenin ciltte sebum salgısını azaltıp daha sağlıklı görünen bir cilde yol açıp açmayacağını öğrenmek istedi.

Bunu öğrenmek için JD, Jojoba Oil'in karma ve yağlı ciltleri nasıl etkilediğini değerlendirmek için bir dizi klinik çalışma yapmıştır.

Bunun sonucunda ise, JD Jojoba Oil'in akne önleyici potansiyele sahip olduğunu ve karma ve yağlı yüz ciltleri için mükemmel bir dermatolojik toleransa sahip olduğunu gösterdi.

 

Pdf Dosyasını indirmek İçin Tıklayınız...

- DİĞER GÜNCEL -

- DİĞER GÜNCEL -