Whatsapp
Hızlı İletişim
Hızlı İletişim+90 216 305 95 77+90 216 305 19 69info@oktrade.com.tr
ANASAYFA KURUMSAL DİSTRİBÜTÖRLÜKLER ÜRÜNLER GÜNCEL İLETİŞİM
- ÜYELİK -
GİRİŞ YAP KAYIT OL EN

- GÜNCEL -

03 NİSAN 2023

YEPYENİ BİR A VİTAMİNİ : Hydroxypinacolone Retinoate & Dimethyl Isosorbide

Merhabalar,

Sizlere yeni bir ürün tanıtımımız var !
Bu hafta sizlere ANECO ürünlerinden biri olan AC-HPR-S10’u tanıtmak istedik.

AC-HPR-S10, yeni nesil doğrudan etkili bir retinoldür. Kozmetiklerde satılan A Vitamininin biyolojik olarak en çok bulunan, reçetesiz formlarından biridir ve birinci sınıf bir dağıtım solventinde all-trans retinoik asidin pinacolyl esterinin %10'unu içeren kolayca formüle edilmiş susuz bir matristir.

Cilde uygulandığında, doğrudan reseptörlere bağlanarak, yaşlanma karşıtı etkiyi arttırır, pigmentasyon işaretlerinde ve kusurlarda azalma, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü iyileştirme, sebum üretimini azaltma, gözenekleri en aza indirme ve iyileştirme sağlayan bir dizi olayın gerçekleşmesini sağlar.

Kullanım Alanları :

1. Cilt bakımı, renkli kozmetik ve vücut bakımı ürünlerinde kullanılır.

2. Su içinde yağ emülsiyonları, yağ içinde su emülsiyonları, serumlar gibi diğer formül türlerinde formüle edilebilir. Tüm emülsiyonların yağ fazına eklenir, pH 5.0-7.0.

3. Gece uygulamasında, birlikte formüle edilmiş diğer aktif bileşenlerde, foto dengeleyicilerde ve hatta günlük kullanım için güneşten koruyucularda önerilir.

4. Bu ürünün, nihai kozmetik ürüne hava/oksijen girmesini önleyecek şekilde formüle edilmesi önerilir. Tüm retinoidler gibi, oldukça spesifik konjuge çift bağ seti oksidasyona karşı hassastır, Vitamin-E gibi antioksidanlar önerilir.

5. Keratin metabolizmasını teşvik eder, gözenekleri temizler ve akneyi tedavi eder, cilt pürüzlülüğünü iyileştirir, cilt tonunu aydınlatır, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

KULLANIM ORANI : % 0.01- 3

Pdf Dosyasını indirmek İçin Tıklayınız...

- DİĞER GÜNCEL -

- DİĞER GÜNCEL -